همیشه کنارتان هستیم ...

We are always by your side…

کاتالوگ رزومه

همیشه کنارتان هستیم ...

We are always by your side…

رزومه کاتالوگ

همیشه کنارتان هستیم ...

We are always by your side…

رزومه کاتالوگ
00/00

پروژه ها

مشاهده همه پروژه های مربوطه
نرم افزار اختصاصی انتخاب فن مکش و دهش

نرم افزار اختصاصی انتخاب فن مکش و دهش:

نرم افزار طراحی و انتخاب فن شرکت تهویه تاسیسات مکش و دهش یک نرم افزار محاسباتی بوده که توسط کارشناسان این شرکت برنامه نویسی شده و کاملا داخلی می باشد. هدف از ساخت این نرم افزار جمع آوری و متمرکز کردن تمامی معیارهای محاسباتی طبق استانداردهای بین المللی در یک پکیج و افزایش سرعت قابل ملاحظه در جمع آوری اطلاعات هر پروژه توسط مهندسین مشاور، کارفرمایان و دیگر کاربران بوده است.

این نرم افزار قابلیت محاسبات تمامی پارامترهای انواع فن های صنعتی از قبیل مشخصات الکتریکی (توان نامی و آمپر مصرفی) و مشخصات مکانیکی (دور پروانه، راندمان فن، راندمان کل، شدت صدا، توان ترمزی، سرعت خروجی هوا و متریال) را دارا می باشد.

از دیگر ویژگی های بارز این نرم افزار محاسبه افت فشار سیستم های کانال کشی برحسب ارتفاع از سطح دریا برای هر شهر و نیز محاسبه ظرفیت هوادهی طبق استاندارد ASHRAE بوده که این دو پارامتر معیار اصلی برای انتخاب مدل فن می باشند. ضمن اینکه معیارهای انتخاب مدل برحسب نوع پروژه (بیمارستان یا مصارف عمومی) در آن لحاظ شده و در نهایت تهیه لیست نهایی شامل تمامی مشخصات انواع دستگاه ها در هر پروژه را دارا می باشد.

دانلود نرم افزار
55 سال تجربه و حضور فعال در صنعت تهویه

سال تجربه و حضور فعال در صنعت تهویه

شرکت تهویه تأسیسات مکش و دهش با مدیریت علیرضا سلیمان زاده (مدیر و سهامدار شرکت تولیدی و صنعتی ایران فن سابق) و با پشتوانه بیش از نیم قرن حضور فعال و پیشرو در این صنعت افتخار دارد تا با همکاری کادری مجرب و با سعی فراوان در به روز رسانی و نوآوری در محصولات تولیدی، رسمأ مجوز ورود به اکثر وندور لیست های سازمان‌ها و ارگان‌های معتبر داخلی، شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران را دریافت نماید.

در این راستا استقبال بی نظیری از حضور این شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی تاسیسات بعمل آمده است که این مهم را به لطف و عنایت خالق یکتا و همچنین حمایت و مشاوره‌های شما سروران گرامی بدست آورده‌ایم.

با ما در ارتباط باشید
PITSAN
Hungaro
مشاهده برند ها
درباره شرکت مکش و دهش

این شرکت با مدیریت مهندس علیرضا سلیمان زاده (مدیر و سهامدار شرکت تولیدی و صنعتی ایران فن سابق) و با پشتوانه سی سال حضور فعال و پیشرو در این صنعت و استفاده از تجارب ارزنده پدر (مرحوم مصطفی سلیمان زاده، بنیانگذار تهویه صنعتی در ایران)، از سال 1344 فعاليت رسمی خود را با نام تجاری "شركت توليدي و صنعتي ایران فن" آغاز نموده و در حال حاضر با همکاری کادری مجرب، فعالیت خود را از سال 1386 با نام تجاری "تهویه و تاسیسات مکش و دهش" به شماره ثبت 304875 و اخذ مجوز مالکیت صنعتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و ثبت برند ادامه داده و همچنین موفق به اخذ گواهینامه ISO9001-2008 مدیریت کیفیت از NOBELCERTIFICATE و تحت موسسه اعتباردهی اتحادیه اروپا ASCB.CO.UK و اخذ گواهینامه بین المللی EMBA (مدیریت اجرائی) از موسسه CERTIFICATE TUV انگلستان گردید.


جدیدترین مقالات

بخش های اصلی جت فن
بخش های اصلی جت فن

به دلیل استفاده از پروفیل ویژه در پروانه ها و فرم خاص بدنه ، توانایی رسیدن به سرعت های دورانی بالا و جابه جایی حجم زیادی از هوا در فشار بالا را دارا می باشند

مشاهده بیشتر
ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام