Command 'nav' has 1 member(s) but 0 result(s) returned from dataBase!

محصولات مرتبط

این شرکت با ارائه محصولات جانبی صنعت تهویه مطبوع نظیر سنسورهای تشخیص دود و گاز CO، تابلو برق، دمپر کنترل دود، دمپر هوای تازه، دمپر وزنی و سایر محصولات مرتبط در نظر دارد تا علاوه بر تأمین سیستم تهویه مطبوع، با ارائه محصولات با کیفیت، نیاز مشتریان محترم را در سایر زمینه های تهویه مطبوع نیز برطرف نماید. همچنین محصولاتی نظیر فن های کانالی با جنس PVC، فن سانتریفیوژ فلزی بین کانالی، پروانه سانتریفیوژ روتور گردان، فن های کندانسوری و محصولاتی از این قبیل توسط شرکت تهویه و تأسیسات مکش و دهش ارائه می شود. نمونه هایی از این محصولات در تصاویر زیر قابل مشاهده هستند.جهت دریافت هرگونه اطلاعات درباره این محصولات می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید .

پروانه روتورگردان

پروانه روتورگردان

پروانه سانتریفیوژ روتورگردان که دارای پره های از نوع بکوارد می باشد و با توجه به نیاز مشتری قابل استفاده در فن های سانتریفیوژ بکوارد و فن های سقفی (قارچی) می باشد. موتور این فن ها دارای توان پایین بوده و بیشتر برای جریان ها و افت فشارهای کم مناسب می باشد.

هواکش آکسیال کانالی پلاستیکی

هواکش آکسیال کانالی پلاستیکی

این هواکش ها با اندازه پروانه حداکثر 30 سانتیمتر موجود بوده و امکان مکش بیشینه حدود2000 متر مکعب در ساعت را دارا می باشند. بیشترین کاربرد این نوع هواکش در تخلیه هوای سرویس های بهداشتی بوده با توجه به سبکی و صدای کم، گزینه مناسبی در این گونه موارد هستند.

هواکش سانتریفیوژ کانالی

هواکش سانتریفیوژ کانالی

این نوع هواکش ها با توجه به داشتن پروانه های سانتریفیوژ بکوارد قابلیت تحمل افت فشار بالاتری نسبت به نوع آکسیال بوده و در مواردی که نیاز به تحمل افت فشار بالاتر و صدای کمتر باشند مورد استفاده قرار می گیرند. توان الکتریکی کم مورد نیاز و تأمین هوای بالا نسبت به ابعاد از ویژگی های این گروه هواکش می باشد.

ارائه خدمات مشاوره در جهت انتخاب مدل،جانمایی جت فن و همچنین نصب و راه اندازی دستگاه ها

با ما تماس بگیرید

هواکش کندانسوری

هواکش های کندانسوری با توجه به شکل پروفیل خاص پروانه قابلیت ایجاد جریان هوای بالایی می باشد. این هواکش ها به طور معمول در دستگاه های مورد نیاز در صنعت سرمایش مورد استفاده قرار گرفته و همچنین در مواردی که نیاز به جابجایی زیاد هوا و اشغال حجم کم می باشد، کاربرد دارند.

هواکش کندانسوری

تابلو برق

تابلو برق ویژه تهویه هوای پارکینگ شامل برنامه نویسی PLC، اینورتر (با توجه به نیاز پروژه)، صفحه HDMI (متناسب با نیاز پروژه)، کلیدها، کونتاکتورها و سایر الحاقات، توان کنترل کامل سیستم تهویه، جت فن ها، دمپرها و ... را دارا می باشد. تابلو برق با کنترل سیستم تهویه به طور اتوماتیک در شرایط عادی و همچنین شرایط حریق از گسترش آلایندگی و آتش در منطقه جلوگیری می نماید.

تابلو برق

سنسور دود و CO

هشدار دهنده گاز CO که برای تشخیص و هشدار گاز مونوکسید کربن به کار می رود و در منازل مسکونی، هتل ها، پارکینگ ها و ... قابل استفاده است. این سنسور دارای تأییدیه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران بوده و درای استاندارد ETL آمریکا و پشتیبانی از استانداردهایی نظیر NFPA720 می باشد. دارا بودن زنگ هشدار پایان باتری و عمر سنسور، و سهولت در نصب از مزایای این سنسور می باشد.

سنسور دود و CO

دمپر

انواع دمپرهای ارائه شده توسط این شرکت عبارت اند از دمپر وزنی یا یک طرفه برای جلوگیری از عبور هوا در خلاف جهت دلخواه، دمپر موتور دار دود و حریق برای کنترل سیستم اگزاست پارکینگ، دمپر موتوری هوای تازه برای کنترل تامین هوای تازه به ویژه در پارکینگ ها و دمپر دستی برای کنترل میزان جریان هوا در مواردی که امکان کنترل جریان به صورت دستی امکان پذیر می باشد.

دمپر

نرم افزار اختصاصی انتخاب فن مکش و دهش:

نرم افزار طراحی و انتخاب فن شرکت تهویه تاسیسات مکش و دهش یک نرم افزار محاسباتی بوده که توسط کارشناسان این شرکت برنامه نویسی شده و کاملا داخلی می باشد. هدف از ساخت این نرم افزار جمع آوری و متمرکز کردن تمامی معیارهای محاسباتی طبق استانداردهای بین المللی در یک پکیج و افزایش سرعت قابل ملاحظه در جمع آوری اطلاعات هر پروژه توسط مهندسین مشاور، کارفرمایان و دیگر کاربران بوده است.

این نرم افزار قابلیت محاسبات تمامی پارامترهای انواع فن های صنعتی از قبیل مشخصات الکتریکی (توان نامی و آمپر مصرفی) و مشخصات مکانیکی (دور پروانه، راندمان فن، راندمان کل، شدت صدا، توان ترمزی، سرعت خروجی هوا و متریال) را دارا می باشد.

از دیگر ویژگی های بارز این نرم افزار محاسبه افت فشار سیستم های کانال کشی برحسب ارتفاع از سطح دریا برای هر شهر و نیز محاسبه ظرفیت هوادهی طبق استاندارد ASHRAE بوده که این دو پارامتر معیار اصلی برای انتخاب مدل فن می باشند. ضمن اینکه معیارهای انتخاب مدل برحسب نوع پروژه (بیمارستان یا مصارف عمومی) در آن لحاظ شده و در نهایت تهیه لیست نهایی شامل تمامی مشخصات انواع دستگاه ها در هر پروژه را دارا می باشد.

درخواست نرم افزار
ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام