هواکش سانتریفیوژ سقفی مکش و دهش

هواکش سانتریفیوژ سقفی مانند فن های حلزونی سانتریفیوژ دارای کاربرد فراوان بوده و در اکثر کارخانجات صنعتی و نیمه صنعتی ، نفت و گاز ، بیمارستانی ، مجتمع های مسکونی و مراکز تجاری و خرید ، مجتمع های ورزشی و ..... می باشد.

هواکش سانتریفیوژ سقفی مانند فن های حلزونی سانتریفیوژ دارای کاربرد فراوان بوده و در اکثر کارخانجات صنعتی و نیمه صنعتی ، نفت و گاز ، بیمارستانی ، مجتمع های مسکونی و مراکز تجاری و خرید ، مجتمع های ورزشی و ..... می باشد .

این نوع فن های سانتریفوژ سقفی در دبی و فشارهای بالا نسبت به هواکش های یوتیلیتی دارای راندمان پایین تری هستند . این نوع فن ها بیشتر بدلیل عدم امکان نصب و کانال کشی های مورد نیاز در بام انتخاب می گردند .

شایان ذکر است که بدلیل ساختار اصلی و نوع پروانه بکوارد این نوع فنها ، جایگزین مناسبی بجای فن های سقفی و از نوع آکسیال میباشد و راندمان بالاتری را نسبت به آنها دارد .

جنس بدنه این نوع فنهای سانتریفوژ سقفی از گالوانیزه گرم ، پروانه از نوع آلومینیوم ، کلاهک بارانگیر از جنس آلومینیوم و قابلیت ارائه آن بصورت انتقال نیرو مستقیم و پولی و تسمه را دارد .

در صورتیکه بصورت پولی و تسمه تولید گردد ، از یاتاقانهای اصل ژاپن و تسمه آلمان ، کره و یا اندونزی ، شفت استنلس استیل 304 و پایه ریل الکتروموتور قابل رگلاژ و شیلنگ گریس خور و کلید ایزولیتور استفاده خواهد شد .

امکان استفاده از این نوع فنها در محیط های آزمایشگاهی ، حریق میسر میباشد و با تغییر در آلیاژ مواد اولیه و یا نوع الکتروموتور این امکان میسر میگردد .

برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید

مقالات مرتبط

ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام