CENTRIFUGAL FORWARD FAN مشخصات ساپلای فنهای سانتریفوژ فوروارد


1-فن های سانتریفوژ از نوع پروانه فورواد (پره خمیده به جلو) از جنس گالوانیزه، مناسب برای ایجاد فشار مثبت راه پله های فرار و یا هوارسانی به محل های مورد نظر می باشد. لازم بذکر است استفاده این نوع فنها برای اگزاست و یا تخلیه مناسب نبوده و مورد تأیید نمی باشد.

2- جنس پروانه فن های سانتریفوژ از جنس گالوانیزه می باشد.

3- کلاهک بارانگیر ازجنس گالوانیزه و به صورتی انتخاب گردد که از ریزش برف و باران روی پایه موتور، یاتاقان، تسمه و الکتروموتور جلوگیری شود و قابلیت مشاهده تسمه را داشته باشد.

4- شفت از جنس استنلس استیل 304 و مقاوم در برابر زنگ و خوردگی استفاده گردد.

5- یاتاقان از نوع UCP و ساخت ژاپن (اصل) با برند FYH or ASAHI یا مشابه وارداتی و مجهز به شلنگ گریس خور استفاده گردد.

6- تسمه پروانه از نوع A( تا سایز 40 ) و نوع B (از سایز 45 به بالا) ساخت کشور کره یا آلمان.

7- پولیها از جنس آلومینیوم و در مدل های سایز 56 به بالا، میتوان از چدن نیز استفاده کرد.

8- محافظ دهانه های خروجی (دهش) از جنس توری فلزی آبکاری شده با پوشش رنگ الکترواستاتیکی و یا اپوکسی بمنظور ایمنی و محافظت از ورود پرندگان به داخل فن الزامیست.

9- الکتروموتور با برند الکتروژن یا موتوژن ) 380 VOLT-IP54,55-Class-F استفاده از الکتروموتور با ولتاژ 220 بدلیل دسیبل صدا و نوع ارتعاش و میزان مصرف انرژی توصیه نمی شود.(

10- پروانه ها بایستی از نظر استاتیکی و همچنین دینامیکی با دستگاه پرتابل مطابق با استاندارد ISO-1940 بالانس شود و گواهی صادر شود.

11- ضریب تصحیح K برای افت فشار به سبب اختلاف از سطح دریا برای هر شهر لحاظ گردد.

12- کلیه فنها بایستی دارای پلاک حاوی اطلاعات فنی و شماره فن باشد.

13- سازنده بایستی کلیه قطعات متحرک (پروانه، شفت، فولی) را از نظر کارکرد صحیح بمدت 24 ماه شمسی و یا از زمان تحویل کالا به مدت 30 ماه شمسی گارانتی و بمدت حد اقل 15 سال خدمات پس از فروش را برای خریدار تعهد نماید و قطعاتی چون تسمه پروانه به مدت 2000 ساعت و یاتاقان بمدت 6000 ساعت کار گارانتی نماید و همچنین کلیه اطلاعات نحوه صحیح نصب، نگهداری دوره ای و نقشه های ابعادی را در اختیار خریدار قرار دهد.

14- بعد از ساخت فنها بایستی شرایطی مناسب جهت انجام آزمایشات فنی دستگاه ها در محل کارخانه سازنده فراهم باشد. آزمایشاتی از قبیل سنجش هوادهی با استفاده از کانال و ایجاد افت فشار تا حد مورد نظر طراحی مطابق با استاندارد AMCA 210–ASHRAE 51، میزان ارتعاش و تست بالانس دینامیکی مطابق با استاندارد ISO-1940 G2.5 در حالت نهایی و اسنبل شده توسط دستگاه پرتابل دینامیکی، میزان شدت دسیبل صدا، آمپر مصرفی وسایر پارامتر های فنی.

15- فنهای یوتیلیتی بایستی مجهز به شاسی دوبل از جنس ناودانی و لرزه گیر های مناسب بمنظور جلوگیری از انتقال ارتعاش به استراکچر فن باشد.

16- نبشی ها از ضخامت مناسب با پوشش رنگ کوره ای.

17- پوشش کامل رنگ کوره ای الکترو استاتیکی کلیه قطعات فن الزامی است.

18- تعبیه قلاب مناسب جهت سهولت در حمل کالا

19- پیچ تخلیه بمنظور سهولت در زمان شستشوی داخل کیسینگ.

برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید

مقالات مرتبط

ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام