نرم افزار طراحی و انتخاب فن شرکت تهویه تاسیسات مکش و دهش یک نرم افزار محاسباتی بوده که توسط کارشناسان این شرکت برنامه نویسی شده و کاملا داخلی می باشد. هدف از ساخت این نرم افزار جمع آوری و متمرکز کردن تمامی معیارهای محاسباتی طبق استانداردهای بین المللی در یک پکیج و افزایش سرعت قابل ملاحظه در جمع آوری اطلاعات هر پروژه توسط مهندسین مشاور، کارفرمایان و دیگر کاربران بوده است.

این نرم افزار قابلیت محاسبات تمامی پارامترهای انواع فن های صنعتی از قبیل مشخصات الکتریکی (توان نامی و آمپر مصرفی) و مشخصات مکانیکی (دور پروانه، راندمان فن، راندمان کل، شدت صدا، توان ترمزی، سرعت خروجی هوا و متریال) را دارا می باشد.

از دیگر ویژگی های بارز این نرم افزار محاسبه افت فشار سیستم های کانال کشی برحسب ارتفاع از سطح دریا برای هر شهر و نیز محاسبه ظرفیت هوادهی طبق استاندارد ASHRAE بوده که این دو پارامتر معیار اصلی برای انتخاب مدل فن می باشند. ضمن اینکه معیارهای انتخاب مدل برحسب نوع پروژه (بیمارستان یا مصارف عمومی) در آن لحاظ شده و در نهایت تهیه لیست نهایی شامل تمامی مشخصات انواع دستگاه ها در هر پروژه را دارا می باشد.

درخواست نرم افزار

برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید

ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام