خدمات

مشاوره و طراحی

شرکت تهویه و تأسیسات مکش و دهش با ارائه خدماتی نظیر مشاوره در انتخاب فن های تهویه و تأمین هوای تازه در کاربردهای مختلف از جمله مسکونی، صنعتی، اداری، بیمارستانی، نیروگاهی و ... و همچنین طراحی و جانمایی جت فن های پارکینگی و ارائه طرح های اولیه تهویه پارکینگ جهت انتخاب فن های اگزاست و هوای تازه در نظر دارد تا بهترین پیشنهاد فنی و مالی را پس از بازدید از پروژه و ارائه نظر کارشناسی، به طور رایگان به مشتریان محترم ارائه دهد. این شرکت همچنین با داشتن کادری مجرب، خدمات طراحی کانال کشی ساختمان ها و پارکینگ ها و همچنین تحلیل های عددی را با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا در اختیار کارفرمایان محترم و مهندسان تأسیسات قرار می دهد.در این راستا و با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در زمینه دینامیک سیالات، می توان پیش از اجرای طرح های تهویه، نتایج عملکرد این گونه سیستم ها را به صورت شبیه سازی کامپیوتری مشاهده نمود. دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) یک راهبرد نرم افزاری می باشد تا با تکنیک های عددی بتوان حرکت سیال را به طور بسیار دقیق و مطابق با واقعیت شبیه سازی نمود. در اینجا هدف مشاهده و دستیابی به نحوه عملکرد سیستم تهویه و چگونگی تأثیرات این سیستم در روند حرکت سیال می باشد تا بتوان بهترین طرح را برای آن در نظر گرفت. این متد بهترین روش برای مشاهده عملکرد سیستم اگزاست در پارکینگ های بزرگ بوده که توسط مهندسین این شرکت و با استفاده از نرم افزارهای قدرتمندی نظیر ANSYS صورت می گیرد.
در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در جهت طراحی و انتخاب، جانمایی و نصب فن و جت فن می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

نمونه ای از نتایج دینامیک سیالات محاسباتی که در آن حرکت سیال گازی در پارکینگ یک ساختمان شبیه سازی شده است.

در این شبیه سازی می توان سرعت حرکت جریان هوا، دمای گاز و فشار هوا در نقاط مختلف را مشاهده نمود. بدین ترتیب می توان نقاطی از پارکینگ که سیال در آن مناطق ساکن بوده و یا سرعت جریان پایین است را شناسایی نموده و نسبت به تصحیح مدل اقدام نمود. در این طرح غلظت گاز CO و جریان هوایی که از کانال ورودی وارد شده و توسط جت فن ها به کانال خروجی هدایت می شوند، نشان داده شده است.

چگونگی جانمایی جت فن ها در پارکینگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جانمایی باید به گونه ای باشد تا علاوه بر کاهش تعداد دستگاه ها، هوای داخل پارکینگ به طور مطلوبی جابه جا گردد. بدین ترتیب یک طراحی مناسب نه تنها باعث کاهش هزینه ها می شود بلکه از ساکن ماندن گازهای خطرناک در نقاط مختلف نیز جلوگیری می گردد. از مهمتربن نکات انتخاب جت فن و محل قرارگیری آن می توان به طرح پارکینگ، ارتفاع سقف، شعاع تحت پوشش جت فن و قدرت پرتاب باد آن اشاره کرد. بنابراین بهترین طرح به گونه ای است که با کمترین تعداد جت فن ها بتوان گازهای متصاعد شده را به خارج از پارکینگ هدایت نمود.

بازدید رایگان

به منظور ارائه بهترین پیشنهاد ممکن و در راستای تامین نیاز مشتری، در ابتدا کارشناسان این شرکت از محل پروژه بازدید کرده و موارد فنی را با کارفرمای محترم بررسی می نمایند. بازدیدها به صورت رایگان صورت گرفته و هزینه ای متوجه کارفرما نمی باشد. توجه به این نکته ضروری است که در بسیاری از پروژه ها پیش از خریداری محصول حتما می بایست نظر کارشناسان را در زمینه تهویه مطبوع جویا شده تا در روند پروژه و انتهای کار، پروژه با مشکل مواجه نشود.

پشتیبانی تلفنی

کارشناسان شرکت تهویه و تاسیسات مکش و دهش همه روزه برای انجام مشاوره های تلفنی اعم از انتخاب محصول، نحوه نصب، شرایط استفاده و ... آماده خدمت رسانی به کارفرمایان و مشاوران محترم می باشند.

خدمات پس از فروش

این شرکت محصولات خود را به مدت 12 الی 36 ماه گارانتی کرده که در طول این مدت تعمیرات و تعویض دستگاه انجام شده و همچنین خدمات پس از فروش این شرکت شامل تأمین و تعمیر قطعات به مدت 15 سال ارائه می گردد. خدمات پس از فروش از جمله شامل تعوض بلبرینگ، تسمه و سایر قطعات مصرفی بوده که توسط متخصصین این شرکت صورت می گیرد.

برای دریافت فرم خدمات پس از فروش میتوانید از طریق این لینک اقدام فرمایید

ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام