تهویه تاسیسات مکش و دهش نمایندگی انحصاری و رسمی محصولات BVN ترکیه در ایران

شرکت BVN با بیش از 25 سال سابقه تولید اگزاست فن های صنعتی و صادرات محصولات به بیش از 65 کشور جهان دارای محصولات متنوعی از رنج محصولات آکسیال صنعتی ، خانگی و کندانسوری و همچنین انواع فن های سانتریفوژ می باشد.

تهویه تاسیسات مکش و دهش نمایندگی انحصاری و رسمی محصولات BVN ترکیه در ایران ( جت فن پارکینگ F300 )

جت فن سانترفیوژ F300 و جت فن سانترفیوژ F400 دارای گواهی نامه های معتبر از آزمایشگاه های TZUS جمهوری چک ، APPLUS اسپانیا و EFECTIS era ترکیه بوده و دارای رنج محصولات آکسیال کانالی جهت خروج هوا و جت فن های آکسیال و سانتریفوژ ( کتابی ) جهت انتقال هوا از ورودی هوای تازه به خروجی هوا می باشد.

از مزایای جت فن پارکینگ یا جت فن های F300 حذف کانال کشی در پارکینگ ها می باشد و همچنین با نصب سنسورهای منوکسید کربن و حرارت می توان در مصرف انرژی صرفه جویی نمود

کلیه مراحل انتخاب و طراحی توسط تیم مهندسی این شرکت انجام میگردد .

جت فن تخلیه دود پارکینگ یکی از کارآمد ترین سیستم های تخلیه هوای پارکینگ می باشد که به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد (تهویه عادی و تخلیه دود در زمان آتش سوزی) . این جت فن ها می توانند به صورت دو دور یا با قابلیت نصب اینورتر انتخاب شوند که در دور پایین تر جهت تهویه عادی ( 6 بار تعویض هوا در ساعت ) و در دور بالاتر در زمان تخلیه دود ناشی از حریق ( 10 بار تعویض هوا در ساعت ) با کمک سنسور منوکسید کربن ( co ) کاربرد دارند .

این فن دارای قابلیت بکارگیری دمپر های ضد حریق بمنظورتنظیم مقدار تخلیه هوا را دارا می باشند . کلیه سیستم های تخلیه دود ضد آتش و از معتبرترین برند BVN با استاندارد EN12101-3 کلاس F300 ارائه می گردند .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی این شرکت www.mackesh-dahesh.com مراجعه فرمائید .برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید

مقالات مرتبط

ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام