انواع جت فن

به منظور استفاده بهینه از فضا و انرژی و هم چنین انجام تهویه مناسب در محیط هایی مانند پارکینگ ها و تونل ها استفاده از جت فن ها توصیه می شود.جت فن ها با توجه به نحوه عملکرد ، میزان هوادهی و ابعاد از انواع مختلفی تشکیل می شوند که به اختصار به معرفی آن ها می پردازیم:

1- جت فن محوری معمولی (Normal axial jetfan) : عمومی ترین نوع جت فن ها که در اکثر موارد استفاده می شوند جت فن های محوری معمولی می باشندکه شامل بدنه ، موتور و پره ها می باشد.این نوع جت فن ها دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر مدل ها می باشد.

2- جت فن محوری معکوس شده (Reversible axial jetfan) : این نوع جت فن ها توانایی تغییر جهت جریان هوای مورد نیاز را دارند.از این نوع جت فن ها در موارد خاص در پارکینگ ها ، تونل ها و زیرگذر ها استفاده می شود که دارای قیمت بالاتری نسبت به جت فن های محوری معمولی می باشند.

3- جت فن محوری قابل تنظیم (Banana jetfan) : این جت فن به گونه ای طراحی شده است که می تواند جهت ورودی و خروجی هوا در یک راستا نباشد و در شرایط خاص زاویه لازمه را بین جریان ورودی و خروجی را ایجاد نمود.از این نوع جت فن ها در تونل های با قوس زیاد استفاده می شود.

4- جت فن سانتریفوژ (Centrifugal jetfan): این نوع جت فن ها از نظر ساختاری با جت فن های محوری متفاوت می باشد.در مواردی که ورودی جریان هوا در بخش زیرین آن و خروجی هوای آن در قسمت پیشانی جلویی است از این نوع جت فن ها استفاده می شود.

برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید

مقالات مرتبط

جت فن پارکینگی
جت فن پارکینگی

انجام تهویه مناسب به منظور کاهش غلظت ذرات خطرناک موجود در هوا در محوطه های بزرگ مانند پارکینگ ها که دارای منابع آلاینده هوا می باشند بسیار مهم می باشد.

مشاهده بیشتر
جت فن F300
جت فن F300

جت فن ها در پارکینگ وظیفه تخلیه آلاینده های تولیدی از خودرو در حالت عادی و تخلیه دود در حالت آتش سوزی برای کمک به آتش نشانان در فرآیند اطفای حریق را برعهده دارند.

مشاهده بیشتر
ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام