اطلاعیه عدم حضور در نمایشگاه

درود و عرض ادب

سروران گرامی، با توجه به نزدیک شدن به ایام برگزاری نمایشگاه تأسیسات تهران و با عنایت به اینکه در طول سال های متمادی، شرکت تهویه تأسیسات مکش و دهش یکی از شرکت کنندگان و غرفه داران فعال در برگزاری این نمایشگاه مهم بوده است، به دلیل شیوع بیماری منحوس و ویروس فراگیر کرونا (کووید 19) که متأسفانه بسیاری از هموطنان، همکاران و دوستان را نیز در طول این مدت از دست داده و در سوگ آن عزیزان نشسته ایم، و همچنین اغلب هموطنان عزیزمان را درگیر موارد درمانی کرده است، لذا به منظور حفظ سلامت شما سروران گرامی و همکاران این مجموعه، عدم حضور خود را در سال جاری 1399 طبق تصمیم مدیریت این شرکت به اطلاع عموم شما سروران گرامی می رساند. خواهشمند است جهت دریافت آخرین اطلاعات و دستاوردها، کاتالوگ جدید، رزومه، اخبار جدید و نحوه برگزاری همایش و سمینار، ... و همچنین با توجه به استقبال عموم، نسخه جدید3.4.3 نرم افزار انتخاب فن های صنعتی و تخلیه دود پارکینگ، می توانید به صورت مستقیم به سایت این شرکت مراجعه نمایید.

همچنین به منظور رفاه حال شما بزرگواران در سال جاری مقرر گردید، فیلم های کوتاهی جهت معرفی محصولات این شرکت، ویژه نمایشگاه از تاریخ 8 آبان ماه در سایت فوق بارگذاری گردد.

ضمنأ سمینار های آنلاین تخصصی تخلیه دود پارکینگ و سیستم های فشار مثبت راه پله هر یک به مدت 90 دقیقه نیز در برنامه های این شرکت بوده که جهت ثبت نام در دوره های آن از شما دعوت بعمل خواهد آمد. همچنین می توان با دبیرخانه این شرکت تماس حاصل نموده و تا قبل از تکمیل شدن ظرفیت، هماهنگی های لازم صورت گرفته تا لینک مربوطه نیز برای شما ارسال گردد.

امید است تا بتوانیم پس از پایان این دوره بیماری، مجددأ در نمایشگاه های آتی با شما دوستان عزیز و همراهان همیشگی دیدار نماییم.

با سپاس فراوان

علیرضا سلیمان زاده (مدیر عامل)

برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید

ورود اعضا
قبلا در مکش و دهش ثبت نام نکرده ایید؟ثبت نام .
لطفا صبر کنید
ثبت نام