هدف ساخت نرم افزار محاسبات انتخاب فن

هدف از ساخت نرم افزار محاسبات انتخاب فن جمع آوری و متمرکز کردن تمامی معیار های محاسباتی طبق استانداردهای بین المللی در یک پکیج و افزایش سرعت قابل ملاحظه در جمع آوری اطلاعات هر پروژه توسط مهندسین مشاور، کارفرمایان و دیگر کاربران بوده است.

این نرم افزار قابلیت محاسبات تمامی پارامترهای انواع فن های صنعتی از قبیل مشخصات الکتریکی (توان نامی آمپر مصرفی) و مشخصات مکانیکی (دور پروانه، راندمان فن، راندمان کل، شدت صدا، توان ترمزی سرعت خروجی هوا و متریال) میباشد.

از دیگر ویژگی های بارز این نرم افزار محاسبه افت فشار سیستم های کانال کشی بر حسب ارتفاع از سطح دریا برای هر شهر و نیز محاسبه ظرفیت هوادهی بر طبق استاندارد بین المللی ASHRAE بوده که این دو پارامتر، معیار اصلی برای انتخاب مدل فن می باشند، ضمن اینکه معیار های انتخاب مدل بر حسب نوع پروژه (بیمارستان یا مصارف عمومی) در آن لحاظ شده است و در نهایت امکان تهیه لیست نهایی شامل تمامی مشخصات انواع دستگاه ها در هر پروژه را دارا می باشد.

برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید

مقالات مرتبط

فن های سانتریفوژ
فن های سانتریفوژ

هواکش های سانتریفوژ معمولا در مواردی که احتیاج به تامین فشار بالا است، استفاده می گردد. هواکش سانتریفوژ دارای یک پروانه است که درون محفظه حلزونی شکل حرکت می کند.

مشاهده بیشتر