فن کابیندار

در اماکنی مانند بیمارستان ها ، رستوران ها ، مراکز مسکونی میزان دسیبل صدای سیستم های تهویه مطبوع، اهمیت ویژه ای در انتخاب سیستم تهویه دارد. برای کاهش صدای سیستم های تهویه روش های مختلفی استفاده می شود، یکی از روش های بسیار کارآمد برای کاهش صدای فن ها،استفاده از کابین است. فن کابیندار به علت عایق های صوتی استفاده شده در دیواره های آن برای کاهش دسیبل سیستم صوتی، گزینه مناسبی می باشد. همچنین فن کابیندار به علت جلوگیری از ورود گرد و غبار و نفوذ آب می تواند هزینه های تعمیر و نگهداری را به طور چشمگیری کاهش دهد. در شرایطی که هوای خروجی از سیستم تهویه (مانند آزمایشگاه ها و بیمارستان ها) و یا هوای ورودی به سیستم تهویه نیاز به فیلتراسیون داشته باشد می توان در دهانه خروجی یا ورودی به فن از فیلتر های مورد نیاز استفاده کرد.در فن های کابیندار به منظور کاهش مصرف انرژی و کنترل عملکرد الکتروموتور متناسب با میزان ساپلای یا اگزاست می توان از اینورتر استفاده نمود.

مشخصات فنی

نام فن سانتریفیوژ

هواکش سانتریفوژ کابینی ,

مدل فن سانتریفیوژ

MDTBC ,

برند فن سانتریفیوژ

مکش و دهش ,

کاربرد

صنعتی , خانگی ,

درباره این محصول بیشتر بدانید

در اماکنی مانند بیمارستان ها، رستوران ها و مراکز مسکونی که میزان دسیبل صدای سیستم های تهویه مطبوع، دارای اهمیت ویژه است، می توان از فن های کابین دار استفاده نمود. به علت وجود عایق های صوتی در دیواره های این فن ها، صدای پخش شده به اطراف کاهش یافته و همچنین به علت جلوگیری از ورود گرد و غبار و نفوذ آب می تواند هزینه های تعمیر و نگهداری را به طور چشمگیری کاهش دهد. در شرایطی که هوای خروجی از سیستم تهویه (مانند آزمایشگاه ها و بیمارستان ها) و یا هوای ورودی به سیستم تهویه نیاز به فیلتراسیون داشته باشد می توان در دهانه خروجی یا ورودی به فن از فیلتر های مورد نیاز استفاده کرد. در فن های کابیندار به منظور کاهش مصرف انرژی و کنترل عملکرد الکتروموتور متناسب با میزان ساپلای یا اگزاست می توان از اینورتر استفاده نمود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به هواکش سانتریفیوژ بکوارد و فوروارد مراجعه نمایید.

نوع عملیات

مکنده , دمنده ,

نوع فن

یکطرفه , دوطرفه ,

جنس پروانه

آهن , آلومینیوم , استنلس استیل ,

پوشش رنگ

اپوکسی , پلی یورتان , کوره ای , پودری ,

ظرفیت (متر مکعب بر ساعت)

114000~250 ,

قطر پروانه (سانتی متر)

200~22 ,

سرعت چرخش موتور (دور در دقیقه)

900-1400-2800 ,

سرعت چرخش پروانه (دور در دقیقه)

2800~400 ,

میزان صدا (دسی بل)

80~55 ,

فشار کل (پاسکال)

4900~50 ,

فرکانس (هرتز)

50 , 60 ,

ولتاژ (ولت)

220-380 ,

تعداد فاز

1 , 3 ,

توان موتور (وات)

114000~250 ,

درجه حفاظت

55- 54 ,

قطب

2 , 4 , 6 ,

رنگ بندی

2009-7030 ,

گروه رنگی

نارنجی , خاکستری , سفید ,

ارائه خدمات مشاوره در جهت انتخاب مدل،جانمایی جت فن و همچنین نصب و راه اندازی دستگاه ها

با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران

نظرشما در مورد این محصول چیست؟

شما هم میتوانیدنقد،نظر،پیسنهاد و هر پیامی نسبت به این محصول و دیگر فعالیت های شرکت مکش و دهش را برایمان بنویسید.خوشحال میشویم با تکمیل فرم روبرو نظرتان را بدانیم.

*اطلاعات شما نزد ما محفوظ می ماند.

شما به این محصول چه امتیازی میدهید؟

مقالات مرتبط