فن سانتریفوژ مکش و دهش

فن های سانتریفوژ شامل : بکوارد ( مناسب برای اگزاست ) ، فوروارد ( مناسب برای ساپلای و یا ایجاد فشار مثبت )، ایرفویل ، رادیال، فن های بین کانالی بکوارد ، فن های فشار قوی ، پلاگ فن، کابین فن و فن سانتریفوژ سقفی می باشد.

این نوع فن به وسیله نیروی گریز از مرکز هوا را تخلیه کرده و انتقال نیرو در آن ها به صورت مستقیم، پولی و تسمه ویا کوپلینگ ارائه می گردد. فن های بکوارد ، ایرفویل ، رادیال ، بین کانالی ، فشار قوی و سقفی برای مواردی که نیاز به تخلیه هوا(اگزاست) می باشد کاربرد دارند. فن های فوروارد و در موارد خاص فن های فشار قوی برای مواردی که نیاز به هوای تازه(ساپلای) است کاربرد دارند.

عملکرد فن سانتریفوژ

فن های بکوارد راندمان نسبتا بالایی داشته و دسی بل صدای آن ها قابل تنظیم بوده و نسبتا پایین تر می باشد، این نوع فن ها در هوای مرطوب و یا آلوده به ذرات ریز با حداکثر افت فشار 600 میلی متر ستون آب و دبی حداکثر CFM210000 کاربرد دارند. فن های ایرفویل قابلیت استفاده در هوای پاکیزه را دارا بوده و حداکثر تا فشار 550 میلی متر ستون آب دبی حداکثر CFM210000 کاربری دارند و به دلیل نوع ساختار فن ها صدای پایین تری نسبت به فن های بکوارد دارند. فن های فوروارد در محیط های پاکیزه و با رطوبت بالا و آلودگی پایین تا فشار حد اکثر 200 میلی متر ستون آب و دبی حد اکثر CFM40000 کاربرد دارند. فن رادیال برای کاربری های خاص به منظور انتقال ذرات و یا مواد دانه ای ریز استفاده می گردد. فن های سانتریفوژ فشار قوی برای مواردی که دبی هوا پایین و افت استاتیکی بالایی دارن توصیه می گردد این نوع فن ها دسی بل صدای بالایی داشته و حداکثر افت فشار کل 1500 میلی متر ستون آب و دبی حد اکثر CFM8000 میسر می باشد. فن های بکوارد کانالی به منظور تخلیه هوا و در موارد فشار پایین کاربرد دارند این نوع فن ها تنها به صورت مستقیم عرضه می گردد. پلاگ فن ها فن های گریز از مرکزی بوده که به دلیل نداشتن محفظه بازدهی پایین تری دارند و به دلیل اشغال فضای کمتر و نداشتن نیاز به کانال به صرفه جویی در فضای اشغال شده کمک می کنند بیشترین کاربرد آنها در هواسازها می باشد. هواکش سقفی سانتریفوژ از 2 طرح زیلابگ و یا نیکوترا بوده و این نوع فن ها در افت فشار های پایین تا 20 میلیمتر ستون آب و دبی حداکثر CFM8000 کاربری داشته و با اتصال مستقیم و یا پولی و تسمه امکان ساخت وجود دارد.

ساختار فن سانتریفوژ

کلیه فن های تولیدی این شرکت دارای شاسی دوبل به همراه لرزه گیر ، پیچ تخلیه درقسمت زیرین کیسینگ به منظور شست و شوی داخل کیسینگ و یا پروانه ، بارانگیر، یاتاقان و الکتروموتور ایرانی یا خارجی، یاتاقان از نوع UCP ژاپن یا کره و تسمه پروانه کره یا اندونزی ، جنس شفت STAINLESS STEEL ، پایه قابل رگلاژ و تنظیم الکتروموتور ، شیلنگ گریس خور ، توری دهانه خروجی و کلید ایزولیتور ارائه می گردد. در برخی موارد بنا به سفارش خریدار محترم امکان استفاده از یاتاقان از نوع SN و همچنین دریچه بازدید داخلی کیسینگ فراهم می گردد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی این شرکت www.mackesh-dahesh.com مراجعه فرمائید .هواکش محوری آکسیال ( دیواری ، کانالی ، سقفی )

فن آکسیال دیواری : دارای کاربری های مختلف بوده و بیشتر برای محل هایی که استفاده از داکت و کانال کشی مقدور نبوده توصیه می گردد.

فن آکسیال کانالی : محفظه ای به شکر استوانه دارد استوانه در این محصول باعث افزایش کارایی فن خواهد بود ، در این نوع فن ها به دلیل آنکه الکتروموتور در جراین هوا قرار دارد برای هوای نسبتا تمیز و عاری از آلودگی به کار می رود.

فن آکسیال سقفی از خانواده فن های آکسیال بوده و با توجه به کلاهک باران گیر باعث عدم ورود آب باران و برف به داخل فن و الکتروموتور می گردد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی این شرکت www.mackesh-dahesh.com مراجعه فرمائید .هواساز ، ایرواشر

هدف از ساخت هواساز و ایرواشر تامین هوای مطبوع و سالم با دما و رطوبت مناسب می باشد. تفاوت هواساز و ایرواشر در نحوه عملکرد آن ها می باشد. سیستم هواساز با استفاده از کویل های سرمایش و گرمایشی بوده و نیاز به آب سرد ( به وسیله چیلر ( جذبی – آبی ) ) و آب گرم ( به وسیله بویلر ) تامین می گردد. کلیه دستگاهها دارای فنهای سانتریفوژ از نوع بکوارد ، فوروارد و پلاگ فن استفاده میشود . ایرواشر بیشتر برای محیط های خشک کاربری داشته و سرمایش و گرمایش به واسطه افشانک های آب تامین می گردد.

که از آن در اغلب پروژه های کشور استفاده میشود .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی این شرکت www.mackesh-dahesh.com مراجعه فرمائید .

برج خنک کننده

وظیفه یک برج خنک کن باز ، جذب گرما از یک فرآیند و دفع آن به فضای اتمسفر است که اساسا این دفع از راه تبخیر صورت می پذیرد. برج خنک کننده بیشتر وظیفه تامین آب سرد مورد نیاز در چیلرها را دارا می باشد. این نوع برج ها در 2 حالت مدور و مکعبی تولید می گردد و امکان ساخت به صورت گالوانیزه نیز میسر می باشد. هواکش های مورد استفاده در این برج های خنک کننده از نوع آکسیال و انتقال نیرو بصورت مستقیم ، پولی و تسمه و گیربکس میباشد .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی این شرکت www.mackesh-dahesh.com مراجعه فرمائید .

کوره هوای گرم

کوره هوای گرم مولد هوای گرم است که این هوای گرم توسط ، هواکش های سانتریفوژ از نوع فوروارد و از داخل کوره به کانال هوا انتقال داده می شود و از طریق کانال ها به قسمتهای مختلف منتقل می شود.

این کوره ها در سالن های اجتماعات، کارگاه های صنعتی ، کارگاه های بزرگ تولیدی ، مساجد و گلخانه ها، ساختمان های مسکونی و مرغداری ها استفاده می شود.

از مزایای کوره هوای گرم می توان به راندمان حرارتی بالا، ایمنی و عملکرد مطمئن بدون آلودگی ، مجهز به کوره از جنس استنلس استیل و سیستم کنترل درجه حرارت محفظه احتراق ، قابلیت استفاده از ترموستات محیطی مجهز به سیستم دهی متغیر ، پخش یکنواخت گرما در محیط ، مجهز به ترموکپل برای نظارت روی شعله مشعل ، عدم اشغال فضای زیاد در داخل ساختمان و قابلیت هوادهی از طریق کانال کولر اشاره کرد.تهویه تاسیسات مکش و دهش نمایندگی انحصاری و رسمی محصولات BVN ترکیه در ایران ( جت فن پارکینگ F300 )

شرکت BVN با بیش از 25 سال سابقه تولید اگزاست فن های صنعتی و صادرات محصولات به بیش از 65 کشور جهان دارای محصولات متنوعی از رنج محصولات آکسیال صنعتی ، خانگی و کندانسوری و همچنین انواع فن های سانتریفوژ می باشد. جت فن سانتریفوژ F300 ، جت فن سانتریفوژ F400 دارای گواهی نامه های معتبر از آزمایشگاه های TZUS جمهوری چک ، APPLUS اسپانیا و EFECTIS era ترکیه بوده و دارای رنج محصولات آکسیال کانالی جهت خروج هوا و جت فن های آکسیال و سانتریفوژ ( کتابی ) جهت انتقال هوا از ورودی هوای تازه به خروجی هوا می باشد.

تهویه تاسیسات مکش و دهش نمایندگی انحصاری و رسمی محصولات HUNGARO مجارستان در ایران ( جت فن پارکینگ F300 )

شرکت HUNGARO یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات مناسب جت فن های پارکینگی ، اسموک فن و ... را در سطح اروپا را دارا بوده و در طی این چند سال اخیر که شرکت مکش و دهش نمایندگی این برند اروپایی را برعهده داشته ، پروژه های متعددی از محصولات این شرکت استفاده نموده و رضایت داشته اند . این شرکت دارای محصولات دارای گواهی نامه F300 , F400, F600 می باشد که از آزمایشگاه MPA آلمان اخذ شده است. کلیه محصولات تولیدی شرکت در از نوع فن های آکسیال دیواری ، کانالی و سقفی می باشد.

برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید