فن کابیندار

در اماکنی مانند بیمارستان ها ، رستوران ها ، مراکز مسکونی میزان دسیبل صدای سیستم های تهویه مطبوع، اهمیت ویژه ای در انتخاب سیستم تهویه دارد. برای کاهش صدای سیستم های تهویه روش های مختلفی استفاده می شود، یکی از روش های بسیار کارآمد برای کاهش صدای فن ها،استفاده از کابین است.

فن کابیندار به علت عایق های صوتی استفاده شده در دیواره های آن برای کاهش دسیبل سیستم صوتی، گزینه مناسبی می باشد. همچنین فن کابیندار به علت جلوگیری از ورود گرد و غبار و نفوذ آب می تواند هزینه های تعمیر و نگهداری را به طور چشمگیری کاهش دهد.

در شرایطی که هوای خروجی از سیستم تهویه (مانند آزمایشگاه ها و بیمارستان ها) و یا هوای ورودی به سیستم تهویه نیاز به فیلتراسیون داشته باشد می توان در دهانه خروجی یا ورودی به فن از فیلتر های مورد نیاز استفاده کرد.

در فن های کابیندار به منظور کاهش مصرف انرژی و کنترل عملکرد الکتروموتور متناسب با میزان ساپلای یا اگزاست می توان از اینورتر استفاده نمود.

برای دریافت خدمات ،مشاوره و هرگونه پرسش و درخواستی درباره محصولات و مقاله های مکش ودهش

با ما تماس بگیرید

مقالات مرتبط

فن های سانتریفوژ
فن های سانتریفوژ

هواکش های سانتریفوژ معمولا در مواردی که احتیاج به تامین فشار بالا است، استفاده می گردد. هواکش سانتریفوژ دارای یک پروانه است که درون محفظه حلزونی شکل حرکت می کند.

مشاهده بیشتر