کارفرمایان و مشاوران محترم می توانند با تکمیل فرم زیر و مشخص نمودن نوع دستگاه، ظرفیت و افت فشار مورد نیاز، استعلام مورد نظر خود را ارسال نمایند. کارشناسان این شرکت پس از انجام بررسی های مورد نیاز و تماس با متقاضی، پیش فاکتور فنی و مالی را ارائه داده و جهت انجام مراحل بعدی با شما در ارتباط خواهند بود.

خواهشمند است فرم به صورت کامل پر شده و اطلاعات شخص متقاضی، شرکت و پروژه در حال اجرا ذکر گردد.

استعلام قیمت

فرم خریدار:

تکمیل موارد ستاره دار* الزامی میباشد.

اطمینان داشته باشید اطلاعات شما نزد ما محفوظ می ماند.

دسته بندی:


لطفا درصورت داشتن فرم استعلام یا نقشه آن را ضمیمه کنید

نرم افزار اختصاصی انتخاب فن مکش و دهش:

نرم افزار طراحی و انتخاب فن شرکت تهویه تاسیسات مکش و دهش یک نرم افزار محاسباتی بوده که توسط کارشناسان این شرکت برنامه نویسی شده و کاملا داخلی می باشد. هدف از ساخت این نرم افزار جمع آوری و متمرکز کردن تمامی معیارهای محاسباتی طبق استانداردهای بین المللی در یک پکیج و افزایش سرعت قابل ملاحظه در جمع آوری اطلاعات هر پروژه توسط مهندسین مشاور، کارفرمایان و دیگر کاربران بوده است.

این نرم افزار قابلیت محاسبات تمامی پارامترهای انواع فن های صنعتی از قبیل مشخصات الکتریکی (توان نامی و آمپر مصرفی) و مشخصات مکانیکی (دور پروانه، راندمان فن، راندمان کل، شدت صدا، توان ترمزی، سرعت خروجی هوا و متریال) را دارا می باشد.

از دیگر ویژگی های بارز این نرم افزار محاسبه افت فشار سیستم های کانال کشی برحسب ارتفاع از سطح دریا برای هر شهر و نیز محاسبه ظرفیت هوادهی طبق استاندارد ASHRAE بوده که این دو پارامتر معیار اصلی برای انتخاب مدل فن می باشند. ضمن اینکه معیارهای انتخاب مدل برحسب نوع پروژه (بیمارستان یا مصارف عمومی) در آن لحاظ شده و در نهایت تهیه لیست نهایی شامل تمامی مشخصات انواع دستگاه ها در هر پروژه را دارا می باشد.

درخواست نرم افزار